מחפשים מידע על בתי אבות? אנו נשמח לעזור לכם בחינם! צלצלו עכשיו 052-603-5043

קשישים הזקוקים לבית אבות סיעודי פתח תקווה

קשישים הזקוקים לבית אבות סיעודי פתח תקווה

האם בית אבות סיעודי בפתח תקווה נותן מענה טוב לקשישים בישראל?

המילה "בית אבות" היא מקום לקשישים שאינם יכולים לדאוג לעצמם יותר. אנשים רבים כיום בוחרים לגור בבתי אבות במקום לחיות עם ילדיהם. בתי אבות בישראל מציעים המון הטבות לאזרחים ותיקים. אנשים רבים שוקלים להעביר את הוריהם לבית אבות באיזור המרכז כי האזור נחמד ומציע המון אפשרויות.

ישראלים רבים בוחרים בבתי האבות של פתח תקווה כי הוא חלק מגוש דן וקרוב לכל המוסדות להם קשישים נזקקים. יתר על כן, הדיירים אוהבים את הבית כי זה מרגיש להם כאילו הם נמצאים בכפר נחמד עם אנשים דומים להם. צוות הבית אבות הסיעודי מעולה בדאגה לצרכי הדיירים ובדאגה שיהיה להם נוח. הם מספקים אוכל מעולה ונותנים לדיירים מגוון גדול של פעילויות לבצע מדי יום. בבית האבות הסיעודי בפתח תקווה יש את כל מה שצריך לקשישים – כולל שירותי רפואה והסעות – כך שיוכלו לחיות בו בנוחות.

 לא כולם מסכימים שבית אבות פתח תקווה הוא האופציה הטובה ביותר לאזרחים ותיקים. יש אנשים שחושבים שבבתים אחרים באיזור המרכז יש תנאי מגורים איכותיים יותר מזה. יש בתי אבות אחרים שבהם אחוזים נמוכים יותר של חולים. יחד עם זה מבקרים רבים חשים שבית האבות הסיעודי הספציפי הזה אינו עוקב אחר נהלים נאותים לטיפול בדיירים הסיעודיים שלהם. לא מעט אנשים חושבים שעדיף להעביר את הוריהם למקום אחר שבו הם יכולים להיות מאושרים ובריאים יותר.

מצד שני, חלק ניכר מהאנשים משנים את דעתם במהירות כשהם מבקרים באחד מבתי האבות הסיעודיים בפתח תקווה. הצוות ידידותי ויוצא מגדרו כדי לעזור לדיירים. יש גם המון פעילויות שונות לקשישים אותם יכולים לעשות בכל יום. קשישים רבים שמחים בבית אבות זה כי הוא עונה על כל הצרכים שלהם. כל מי ששוקל לגור בקהילה פנסיונרית סיעודית צריך לשקול תחילה את בית האבות הזה, מכיוון שזו אחת האפשרויות הטובות ביותר הקיימות כיום.

מהם היתרונות של בית אבות פתח תקווה לעומת בתי אבות אחרים באזור תל אביב

כמעט כל בית אבות סיעודי בפתח תקווה מציע מומחים מובחרים בתחומי הגריאטריה והפסיכולוגיה הגריאטרית, עם חדרים לכל דייר וחולה עם מחלת נפש הזקוק לטיפול. בחירת בית האבות הסיעודי הטוב ביותר היא הכרחית בשל חשיבות ההיגיינה, הטיפוח הסביבתי, והתאמה לכל דייר והשירותים המוצעים בו. על מנת להעניק תחושה נעימה לאזרחים ותיקים בצורה הטובה והיפה ביותר, ישנם מתחמים משותפים, אווירה משפחתית, גינות צמודות וסטנדרט מרמה בסיסית עד רמה יוקרתית. ליצירת קשר ובירורים ניתן לפנות אלינו דרך האתר.

האם בית אבות סיעודי בפתח תקווה נותן מענה טוב לקשישים בישראל?

העברת הקשיש לבית אבות הייתה קשה לו ולמשפחתו, מתוך ידיעה שלמרות האבל והכאב, זמנו קצוב והוא נזקק לעזרה תפקודית וטיפולית נוספת. בית אבות סיעודי בפתח תקווה מציע לא רק תכנית מקיפה ומותאמת לקשישים, הוא מציע גם גינות צמודות ומטופחות המקיפות את המרכז ושטחים משותפים עם פינות ישיבה לאירוח אורחי הדיירים באווירה משפחתית נעימה. סטנדרט של מלון יוקרה אמיתי.

בית אבות הוא מקום בו מתגוררים אנשים מבוגרים ומקבלים מענה לצרכיהם השונים. מבוגרים המתקשים בבעיות תפקודיות מסוימות וזקוקים לעזרה פיזית קבועה ומבוגרים שנמצאים לבד בחדר וזקוקים לעזרה במטלות ובהשגחה צמודה. בתי אבות סיעודיים חייבים להיות מקומות נקיים, סטריליים, היגייניים, ולספק את האוכל הנכון, את הבגדים הנכונים, את כסאות הגלגלים הנכונים, את הדיבור הנכון ואת רמת הנוחות הנכונה לקשישים. בית האבות הסיעודי בפתח תקווה מציע שירותים אלו בנוסף לשרותים אחרים.

מעונינים לדעת עוד על בית אבות ? לחצו כאן

מעונינים שאנו נמצא עבורכם בית אבות ? צרו קשר

תגיות

מחפשים בית אבות או בית מוגן סיעודי ?

לא צריך להתלבט יותר, אנחנו הדרך הקצרה, המהירה והאמינה למצוא לכם את מה שאתם מחפשים.

נעשה זאת בחינם!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

מחפשים בית אבות או דיור מוגן ?

לא צריך להתלבט יותר, אנחנו הדרך הקצרה, המהירה והאמינה למצוא לכם את מה שאתם מחפשים.

נעשה זאת בחינם!

צלצלו

או מלאו את הפרטים ונחזור אליכם