צרו קשר

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה

מעונינים במציאת דיור מוגן או בית אבות?

צרו איתנו קשר ותקבלו את כל המידע ללא עלות.

אנו פה כדי לעזור 🙂

מדוע חשוב להתייעץ עם מומחים המכירים בתי אבות או דיור מוגן לקשישים שיכולים לכוון אתכם לקבל החלטה נכונה בעניין.

רוב האנשים מאמינים שטיפול סיעודי הוא יקר ואינו טוב כמו טיפול ביתי. עם זאת, יש יתרונות לשתי האפשרויות. הנה מה שאתה צריך לדעת על קבלת החלטות מושכלות לגבי בית אבות או טיפול ביתי עבור יקירך. צרו קשר איתנו בבית מוגן.

בית אבות בדרך כלל יקר יותר מבית; ובכל זאת, יש לו יתרונות רבים נוספים. לדוגמה, בבתי אבות יש צוות רפואי זמין 24 שעות ביממה כדי לעזור בכל בעיה רפואית שיש ליקירכם. כמו כן, אחיות מקצועיות עוזרות לשמור על בטיחות יקירכם ובריאותו. הם עשויים גם לעזור בפעילויות יומיומיות כגון אכילה או רחצה. בנוסף, בתי אבות מספקים למטופליהם תזונה ודיאטות שאינן זמינות בבית. בנוסף, בבתי אבות פועלים עובדים סוציאליים המסייעים לדייריהם להפיק את המרב מזמנם במקום. בעיקרו של דבר, הצוות בבית אבות מאומן לטפל היטב ביקירכם. עם זאת, חשוב לציין שכל אדם צריך להרגיש בנוח עם המתקן ועם האנשים שמטפלים בו.

נכון שהטיפול צריך להיות טוב ככל האפשר מכיוון שחייו של יקירכם ניצלים- אבל יש אנשים מאמינים שבתי אבות אינם נקיים או חמים כמו בתים רגילים. אחרים לא אוהבים שהצוות מדבר יותר מדי או גורם להם להריח אוכל לפניהם. למרות התלונות הללו, רוב בני המשפחה מסכימים שהטיפול שיקיריהם מקבלים מצוין ושווה מאוד את העלות הנוספת. עדיף לבקר במספר בתי אבות שונים לפני קבלת החלטה כדי שתוכל למצוא אחד שנוח לך ותקבל את אהובך כאורח.

אם החלטת על בית אבות לסבא שלך, אתה צריך להחליט למי לשלוח אותו – וזו החלטה קשה בפני עצמה. האם סבא שלך במצב טוב יותר בביתו הנוכחי? האם הוא מקבל טיפול מצוין? האם ביתו הנוכחי יקר יותר מבית אבות? אם כן, האם זה אומר שעדיף לו להישאר שם? אם לא, איך מחליטים בין אפשרויות זולות יותר? זה אולי נראה כמו משימה קלה כשאתה מסתכל על זה מחוץ למצב שלך – אבל ההחלטה לאן לשלוח מישהו שלא יכול להחליט לאן הוא רוצה ללכת היא קשה בשום פנים ואופן.

טיפול בבית אבות הוא בדרך כלל יקר יותר מאשר בבית; עם זאת, יש לזה יתרונות רבים נוספים אם התושב מסכים שרמת טיפול זו מקובלת. כדאי גם לשקול איזה מתקן ישמח את סבא שלך מכיוון שהוא לא אוהב להיות בבית החולים. החלטות קשות כשאין תשובות נכונות או לא נכונות; במקום זאת ישנן דעות שונות שיש לקחת בחשבון כאשר מטפלים באדם אהוב קשיש.

מחפשים בית אבות או דיור מוגן ?

לא צריך להתלבט יותר, אנחנו הדרך הקצרה, המהירה והאמינה למצוא לכם את מה שאתם מחפשים.

נעשה זאת בחינם!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

דיור מוגן סיעודי

מחפשים בית אבות או דיור מוגן ?

לא צריך להתלבט יותר, אנחנו הדרך הקצרה, המהירה והאמינה למצוא לכם את מה שאתם מחפשים.

נעשה זאת בחינם!

צלצלו

או מלאו את הפרטים ונחזור אליכם