מחפשים מידע על בתי אבות? אנו נשמח לעזור לכם בחינם! צלצלו עכשיו 052-603-5043

מה צריך לדעת על בית אבות סיעודי לקשישים בישראל

מה צריך לדעת על בית אבות סיעודי

בית אבות הוא מקום אליו מגיעים קשישים כדי לקבל טיפול. בישראל קוראים לזה בית אבות. קשישים הולכים לבתי אבות כשהם לא יכולים לטפל בעצמם בבית. בבתי אבות יש צוות רפואי וגם לא רפואי המעניק טיפול לדיירים. הם אופציה מצוינת לקשישים הזקוקים לעזרה כדי לנהל חיים בכוחות עצמם.

בית אבות בישראל הוא בית המאפשר מגורים נוחים לקשישים. הבניין לרוב גדול ובעל קומות רבות. יש לו אזור קבלה גדול עם חדר המתנה, משרדים ואזורים משותפים אחרים. כמו כן ישנם מספר אגפים המאכלסים את הדיירים. לכל חדר של דייר מיטה, שידה, ארון וחדר רחצה משלו. ברוב החדרים יש גם חלונות לאור טבעי ואוויר צח. הדיירים אוכלים לפעמים בחדריהם, מכיוון שרוב בתי האבות אינם מספקים ארוחות לדיירים – במקום זאת, הם מציעים ארוחות לדיירים במחיר סביר.

בכל בתי האבות הסיעודיים יש צוות רפואי בהישג יד בכל עת כדי לסייע לדיירים עם כל צרכים שאולי יהיו להם. בכל חדר יש אינטרקום כך שהאחיות יכולות ליצור קשר עם כל דייר בכל עת. אחיות גם בודקות את החולים לאורך כל הלילה כדי לוודא שהם מרגישים בנוח מבלי לגרום לבעיות. הצוות הרפואי ייתן תרופות במרווחי זמן קבועים וכן יטפל בכל מקרה חירום שיתרחש בזמן שהדיירים ישנים. דיירים עשויים להיות מופנים גם למומחים אם מצבם מצריך טיפול נוסף מחוץ ליכולות הצוות הרגילות.

הדיירים חופשיים להסתובב במסדרונות בית האבות כרצונם- אין דלתות נעולות שמונעות מהם ללכת לשום מקום. כל קומה בבניין פתוחה לכולם, אך רוב הדיירים בוחרים להישאר בקומה משלהם במקום להסתובב בחלקים אחרים של בית האבות. בכל קומה בבניין ישנם מספר אזורים משותפים שבהם יכולים הדיירים להתרועע אחד עם השני או עם משפחותיהם. חלק מהאזורים המשותפים כוללים חדרי אוכל ומטבחים שבהם יכולים הדיירים לאכול את ארוחותיהם או חטיפים שהוכנו על ידי צוות המטבח של הצוות; ספרייה שבה יכולים המטופלים לקרוא ספרים; וטרקלין טלוויזיה בו יכולים המטופלים לצפות בטלוויזיה או לשחק במשחקי קופסה וקלפים אחד עם השני או עם בני משפחתם.

בית אבות סיעודי בישראל מספק נוחות וטיפול לקשישים שאינם יכולים לחיות יותר בכוחות עצמם. יש להם מתקנים רפואיים בהישג יד בכל עת כדי לטפל בחולים לפי הצורך. החדרים מרווחים וכוללים שפע של אור טבעי ואוויר צח הודות לחלונות בכל חדר. בנוסף, ישנם מספר אזורים נפוצים שבהם משפחות יכולות לקיים אינטראקציה עם יקיריהם או לאפשר להם זמן לבד מבלי להרגיש בודדים או משועממים.

למידע נוסף על בתי אבות לחצו כאן

תגיות

מחפשים בית אבות או בית מוגן סיעודי ?

לא צריך להתלבט יותר, אנחנו הדרך הקצרה, המהירה והאמינה למצוא לכם את מה שאתם מחפשים.

נעשה זאת בחינם!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

מחפשים בית אבות או דיור מוגן ?

לא צריך להתלבט יותר, אנחנו הדרך הקצרה, המהירה והאמינה למצוא לכם את מה שאתם מחפשים.

נעשה זאת בחינם!

צלצלו

או מלאו את הפרטים ונחזור אליכם