מה העלויות הנדרשות כדי לחיות טוב בדיור מוגן בישראל – מחירים

דיור מוגן בישראל – מחירים

מגורים במוסד לדיור מוגן הוא שינוי גדול עבור רוב האנשים. בית מוגן לקשיש מעניק ביטחון, בריאות וחברה לדייריו. הבית מספק דיור, מזון ושאר צרכים עבור דייריו. יוקר המחיה במוסד לדיור מוגן יקר, ואם לא מנוהל נכון יכול לרוקן את החסכונות שלך ולהשפיע על ההכנסה שלך מהפנסיה. אתה צריך לדעת למה לצפות לפני שאתה עובר לבית מוגן.

חדר טיפוסי בבית מוגן לקשישים בישראל עולה כ-25,000 ₪ — או בסביבות 6,750 דולר. רוב הסכום הזה מכסה שכר דירה, הכולל ארוחות יומיות, ניקיון הבית ושירותי כביסה. תשלומים נוספים עשויים לחול אם תרצו גישה לטלוויזיה או לאינטרנט בחדרכם. תשלם גם עבור הפריטים האישיים שלך כמו ביגוד ומוצרי טיפוח אישי. צרכים רפואיים הם הוצאה נוספת שתצטרכו לכסות מכיוון שמתקני דיור מוגן רבים אינם מספקים טיפול רפואי. אולי כדאי גם לתקצב הובלה מהבית וממנה מאחר וגם רבים אינם מספקים שירות זה.

אוכל הוא הוצאה מרכזית נוספת בבית מוגן לקשישים. לתושבים ניתנות שלוש ארוחות יומיות עם עלויות השכרת יחידת הדיור שלהם. עם זאת, הם מרבים להוציא חלק מכספם על חטיפים ופריטים אחרים שהם נהנים לאכול. הסעה לפגישות רפואיות וממנה היא עלות נוספת שיש לקחת בחשבון – כמו כל התרופות או הטיפולים הדרושים. פעילויות פנאי כמו אירועים חברתיים, משחקים ותחביבים נוגסים גם את התקציב החודשי שלך.

התרועעות חברתית היא חלק מרכזי מהחיים בבית מוגן לקשישים. אנשי הצוות מארגנים אירועים חברתיים קבועים המעודדים אינטראקציה בין דורות שונים של דיירים. רבים מהאירועים הללו הם בחינם אך חלקם כרוכים בתשלום כניסה או מחיר כרטיס לכל מי שמגיע אליהם. דיירים יכולים גם להזמין חברים ובני משפחה בכל שעה ביום לתקשר עם חבריהם באמצעות משחקי לוח, שיעורי התעמלות ועוד. כל האירועים הללו – בתוספת נסיעות נוספות למכולת או לקניון – הינם חלק מההוצאה החודשית!

כדי לבדוק מחירי דיור מוגן ומחירי בתי אבות בישראל ריכזנו עבורכם את הסכומים הממוצעים

מחירים ממוצעים של דיור מוגן בישראל:

 שכר דירה חודשי תלוי בסכום הכסף שאתה מפקיד.  בחירה בהפקדה מלאה תגרור תשלום חודשי בין 3,500 ל-7,000 ₪;  בחירה בהפקדה חלקית תעלה בין 4,000 ל-10,000 ₪ בכל חודש.  אם לא תפקידו כסף, צפו לתשלומי שכר דירה בין 10,000 ל-18,000 ₪ בכל חודש.

מחירים ממוצעים של בתי אבות בישראל:

 עלויות בית אבות משתנות מאוד ברחבי הארץ.  המיקום היקר ביותר הוא בצפון, שם משלמים התושבים בין 8,000 ל-19,000 ₪ לחודש.  בדרום העלויות נעות בין 5,000 ל-10,000 ₪ לחודש.  העלויות במרכז נעות בין 6,500 ל-15,000 ₪ לחודש.

מחירים ממוצעים של בית אבות סיעודי בישראל:  בתי אבות צפון עולים בין 7,000 ל-15,000 ₪ לחודש.  הם במרכז ועולים בין 10,000 ל-18,500 ש"ח לחודש.  בתי אבות דרום עולים בין 7,000 ל-14,500 ₪ לחודש

תגיות

מחפשים בית אבות או דיור מוגן ?

לא צריך להתלבט יותר, אנחנו הדרך הקצרה, המהירה והאמינה למצוא לכם את מה שאתם מחפשים.

נעשה זאת בחינם!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

מחפשים בית אבות או דיור מוגן ?

לא צריך להתלבט יותר, אנחנו הדרך הקצרה, המהירה והאמינה למצוא לכם את מה שאתם מחפשים.

נעשה זאת בחינם!

צלצלו

או מלאו את הפרטים ונחזור אליכם