מחפשים מידע על בתי אבות? אנו נשמח לעזור לכם בחינם! צלצלו עכשיו 052-603-5043

כדאי לדעת על בתי אבות סיעודיים בישראל

בתי אבות סיעודיים בישראל

מה ההבדל בין בתי אבות רגילים לבתי אבות סיעודיים בישראל

קשישים זקוקים לתשומת לב מיוחדת, וישנן דרכים רבות ושונות להעניק להם את תשומת הלב הזו. אחת הדרכים הללו היא הכנסתם לבית אבות. אם אתה חושב להכניס את בן המשפחה הקשיש שלך לאחד, אתה צריך לדעת איך לבחור אחד טוב. למרבה המזל, קל למצוא אחד טוב עם קצת מאמץ.

 אנשים רבים חושבים שבתי אבות שמורים לחולים מאוד או מבוגרים מאוד. לרוב זה לא המקרה. במקום זאת, ישנם שני סוגים עיקריים של בתי אבות. הסוג הראשון מיועד לקשישים רגילים שרוצים קצת סיוע במשימות היומיומיות שלהם. הסוג השני מיועד לקשישים עם מצבים רפואיים חמורים הדורשים מעקב וטיפול מתמידים. אולי שמתם לב שהסוג השני נפוץ יותר מהראשון כי הוא דורש יותר עבודה. בדרך כלל אפשר לדעת על איזה סוג של בית אבות מדובר וזאת על פי תנאי המטופלים.

היכן ניתן למצוא הרבה בתי אבות סיעודיים בישראל

 בתי אבות רבים קל למצוא בישראל. ברוב הערים יש כמה מפוזרים מסביב – אתה רק צריך למצוא אותם. ברוב המקרים אתה יכול למצוא אחד ליד תחבורה ציבורית כך שמשפחות המטופלים יוכלו להגיע לשם בקלות מהבתים שלהם. לרובם יש גם חניה פרטית כך שקרובי המטופלים או אורחים יכולים לבקר מבלי לדאוג למציאת חניה ברחוב. זה מקל על המשפחות לבקר את יקיריהם. תבחין בכך כאשר תעבור על פני בית אבות; מבקרים נוטים לבוא וללכת בחופשיות ללא צורך בפיקוח צמוד מהצוות.

אתם עשויים לתהות אם בתי האבות הללו טובים בהשוואה למתקני דיור מוגן רגילים. במובנים מסוימים, הם הרבה יותר טובים – אבל במובנים אחרים, הם הרבה יותר גרועים! בתי האבות הטובים ביותר מציעים טיפול מצוין עם צוות רפואי מיומן וצוות ניקיון קבוע. מצד שני, היו דיווחים על התעללות על ידי צוות לא מיומן בחלק מהמוסדות. אתה יכול לצמצם את הסיכון הזה על ידי ביצוע מחקר מבעוד מועד ובחירת מקומות מוכרים בלבד.

האם בתי אבות אבות סיעודיים בישראל יקרים יותר מדיור מוגן סיעודי

 עם זאת, המקומות האלה לא זולים! חדר טיפוסי בבית אבות סיעודי נע בין 13,000 ₪ – 22,000 ₪ לחודש. מחיר זה מכסה אירוח ופנסיון וכן טיפול רפואי מסביב לשעון למקרים חמורים. מטופלים בדרך כלל מקבלים הרבה עבור כספם, מכיוון שבמקומות אלה יש בדרך כלל מטבחים מלאים שבהם המטופלים יכולים לבשל את הארוחות שלהם אם הם בוחרים לעשות זאת. זה חוסך להם כסף רב תוך שהוא נותן להם שליטה רבה יותר על התזונה שלהם.

 כל קשיש יכול להפיק תועלת ממעבר לבית אבות סיעודי ברגע שהוא לא מסוגל יותר לטפל בעצמו בבית או בדיור מוגן . כדאי להיזהר בבחירת המקום שבו יגורו יקיריך, אך ברגע שתמצא מקום טוב, גם למטופל וגם למשפחה יהיה קל יותר.

מעונינים לדעת עוד על בית אבות סיעודי? לחצו כאן

מעונינים שאנו נמצא עבורכם בית אבות סיעודי? צרו קשר

תגיות

מחפשים בית אבות או בית מוגן סיעודי ?

לא צריך להתלבט יותר, אנחנו הדרך הקצרה, המהירה והאמינה למצוא לכם את מה שאתם מחפשים.

נעשה זאת בחינם!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

מחפשים בית אבות או דיור מוגן ?

לא צריך להתלבט יותר, אנחנו הדרך הקצרה, המהירה והאמינה למצוא לכם את מה שאתם מחפשים.

נעשה זאת בחינם!

צלצלו

או מלאו את הפרטים ונחזור אליכם