כאשר מחפשים דיור מוגן סיעודי במרכז כדאי לבחור בפתח תקווה

האם יש הרבה בתי דיור מוגן סיעודיים בפתח תקווה?

נווה גיל הזהב, מרכז סיעודי נאות השרון, מרכז גריאטרי גיל-עוז, גני רום, מעונינים במידע נוסף? צרו איתנו קשר

בעבר, דיור מוגן פירושו או בתי אבות או מתקני דיור מוגן לקשישים. קשישים שאיבדו את עצמאותם עקב מוגבלויות פיזיות, מחלות כרוניות או דמנציה השתמשו בסוג זה של מתקן.

עם זאת, המשמעות של דיור מוגן השתנתה עם הזמן. כיום, מתקני דיור מוגן יכולים לספק טיפול ברמות שונות לאנשים עם צרכים שונים. בנוסף לחיים עצמאיים, ישנן רמות של דיור מוגן וטיפול סיעודי.

מה היתרון של בית דיור מוגן סיעודי על בית אבות סיעודי?

לא כל מוסד דיור מוגן נוצר שווים ולכן חשוב לבחור מוסד בעל מוניטין כשמתחילים לחפש אחד כזה. למרות שיש הרבה בתי אבות בפתח תקווה, לא כולם בעלי מוניטין . לכן, כאשר אתה מתחיל לחפש אחד, אתה צריך לעשות את המחקר שלך תחילה.

קל לחקור מתקני דיור מוגן באינטרנט או על ידי שיחה עם הרופא של יקירך. ניתן לשאול שאלות בנוגע לבטיחות ולרמת הטיפול שמעניק כל מתקן. לדוגמה, האם יש להם אחיות מוכשרות בצוות 24/7? מכיוון שרוב בתי הדיור המוגן מספקים טיפול ברמות שונות, חשוב גם לברר אילו שירותים הם מציעים.

עליך להתייעץ עם יקירך לפני קבלת החלטה סופית על מוסד דיור מוגן.  מתקני דיור מוגן מספקים רמת טיפול שהיא בין טיפול עצמאי לטיפול סיעודי. עם זאת, לא כל מתקני הדיור המוגן זהים. חלקם יכולים לספק שירותים טובים יותר מאחרים – עליכם לבחור בחוכמה!

מתקני דיור מוגן כוללים בדרך כלל חדרי שינה פרטיים עם חדרי רחצה ומטבחים משותפים לדיירים. יש להם גם אזורים קהילתיים עבור התושבים להתרועע וליהנות מפעילויות יומיומיות יחד. בנוסף, רוב מתקני הדיור המוגן מספקים חדרי אירוח למבקרים ותחבורה יומית לחנויות מכולת ועסקים מקומיים אחרים.

שירותים נוספים אלו יכולים לעשות הבדל גדול באיכות החיים של דיירים במתקני דיור מוגן.  בבחירת מוסד דיור מוגן עבור יקירכם, קחו בחשבון את הצרכים והרצונות הספציפיים שלהם. אם יקירכם זקוק לעזרה במשימות היומיומיות אך מעדיף עצמאות מסוימת, חיים עצמאיים עשויים להיות הטובים ביותר עבורו. מצד שני, אם הם זקוקים לסיוע במספר משימות מדי יום, הם עשויים להעדיף טיפול ברמת דיור מוגן שבו עדיין יש להם חדר משלהם, אך מקבלים יותר סיוע במשימות היומיומיות מאנשי הצוות.

הרופא של יקירך יכול לעזור לך לבחור את סוג המתקן המתאים בהתבסס על ההיסטוריה הרפואית שלו ומצב בריאותו הנוכחי, כמו גם ההעדפות והרצונות שלו כפי שצוין בהנחיות המוקדמות שלו או באמצעות דיונים איתך ו/או עם בני משפחתך.

מה היתרונות בבחירת בית דיור מוגן סיעודי בפתח תקווה

בהתבסס על כל האמור לעיל, ניתן להסיק כי יש לבחור בפתח תקווה כאשר מחפשים בית אבות דיור מוגן; כך תוכלו למצוא מקום בעל מוניטין שיענה על הצרכים שלכם או של יקירכם. על ידי ביצוע מחקר נכון לפני בחירת מתקן והגדרת הסביבה של יקירכם בהתאם – תוכלו לעמוד בכל האתגרים שמציבים מצבו של יקירכם ולהפיק את המרב מהזמן שלכם יחד!

למידע נוסף על דיור מוגן לחצו כאן

מעוניניםלדבר איתנו? צרו איתנו קשר

תגיות

מחפשים בית אבות או דיור מוגן ?

לא צריך להתלבט יותר, אנחנו הדרך הקצרה, המהירה והאמינה למצוא לכם את מה שאתם מחפשים.

נעשה זאת בחינם!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

מחפשים בית אבות או דיור מוגן ?

לא צריך להתלבט יותר, אנחנו הדרך הקצרה, המהירה והאמינה למצוא לכם את מה שאתם מחפשים.

נעשה זאת בחינם!

צלצלו

או מלאו את הפרטים ונחזור אליכם