מחפשים מידע על בתי אבות? אנו נשמח לעזור לכם בחינם! צלצלו עכשיו 052-603-5043

טיפול בקשישים: מבט אל תוך הדיור מוגן סיעודי בישראל

טיפול בקשישים: מבט אל תוך הדיור מוגן סיעודי בישראל

מספר האזרחים הוותיקים בישראל עולה על מספר הילדים מתחת לחמש. למרות שקשישים רבים עדיין גרים בבית עם ילדיהם, חלקם בוחרים לגור בדיור מוגן סיעודי במקום. בתי אבות בישראל מיועדים לתת מענה לצרכים הפיזיים, החברתיים והרגשיים של הדיירים הקשישים. הדיירים נהנים מסביבה מעשירה עם שפע פעילויות וצוות אכפתי. למרות שחיים בבית אבות הם אופציה מצוינת עבור חלק מהקשישים, זה יכול להיות גם קשה עבור אחרים להסתגל.

בתי האבות בישראל ממוקמים ברחבי הארץ בערים ובפרברים. לכל מתקן יש ארכיטקטורה ייחודית משלו המשקפת את ייעודו. חלק מהבניינים דומים לדירות גדולות בעוד שלאחרים יש מראה של בית חולים; מבנים אלה מאובטחים יותר ונותנים מענה לצרכים הרפואיים הגבוהים ביותר של תושביהם. הבניינים מטופחים עם גינות, אזורי משחקים ומטבח במקום לנוחות הדיירים. השטח נשמר נקי, והמינהל שומר עין על כל סכנה או חששות בטיחותיים כדי לטפל באופן מיידי.

הצוות בכל דיור מוגן סיעודי שואף ליצור סביבה מעשירה ונוחה עבור דייריו. יש שפע של פעילויות חברתיות עבור התושבים להשתתף בהן לאורך כל יום. רבות מהפעילויות הללו מבוססות על תחומי העניין של התושבים – שיעורי ריקוד, אמנות ומוזיקה זמינים כמו גם משחקים ולילות בינגו. בית קפה במקום מציע חטיפים, קפה וארוחות קלות, כך שהקשישים לא יצטרכו ללכת רחוק כשהם רעבים. בנוסף, לכל בית אבות יש ספרייה משלו בה יכולים הדיירים לשאול ספרים או לצפות בסרטים. זה מאפשר לקשישים שאין להם גישה לאינטרנט בבית להתעדכן בהעדפות הקריאה שלהם. כדי לענות על הצרכים הפיזיים של כל דייר, ישנו חדר כושר בו הם יכולים להתמתח, לעשות תנוחות יוגה וללכת על הליכונים או אופני כושר.

כדי לוודא שהצרכים הספציפיים של כל דייר מתמלאים, הצוות עוקב מקרוב אחר רמות הפעילות ותוכניות התזונה עבור כל אדם. למי שזקוק לסיוע במשימות היומיומיות מוקצים עוזרים שיכולים לסייע להם ברחצה, בטיפוח או בהחלפת מצעים. בחלק מבתי הדיור מוגן סיעודי יש משרדים רפואיים באתר שבהם רופאים יכולים להיפגש עם חולים באופן פרטי; זה מאפשר לקשישים ללא גישה לאינטרנט בבית לתקשר עם הרופאים שלהם מבלי לנסוע רחוק מהבית. בעת הצורך, ניתן להכניס מיטות בית חולים או ארבונים לחדרי המטופלים, כך שהצוות הרפואי יוכל לטפל בהם ללא צורך להעבירם למקום אחר.

מגורים בבית דיור מוגן הם אופציה מצוינת עבור קשישים שרוצים להישאר פעילים אך מתקשים לחיות לבד או לדאוג לעצמם. הדיירים נהנים מסביבה נוחה עם שפע של פעילויות, תוכניות ואנשי צוות קשובים שעוקבים אחר בריאותם באופן קבוע. עם זאת, לא כולם נהנים לגור בבית אבות מאחר וחלק מהקשישים מעדיפים לחיות באופן עצמאי בבית בעזרת בני משפחה בעת הצורך. בסופו של דבר, ההחלטה אם לגור בבית אבות או לא נתונה אך ורק של כל אזרח ותיק – אבל זה מנחם לדעת שהאפשרויות האלה קיימות במידת הצורך!

מעוניניםלדבר איתנו? צרו איתנו קשר

תגיות

מחפשים בית אבות או בית מוגן סיעודי ?

לא צריך להתלבט יותר, אנחנו הדרך הקצרה, המהירה והאמינה למצוא לכם את מה שאתם מחפשים.

נעשה זאת בחינם!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

מחפשים בית אבות או דיור מוגן ?

לא צריך להתלבט יותר, אנחנו הדרך הקצרה, המהירה והאמינה למצוא לכם את מה שאתם מחפשים.

נעשה זאת בחינם!

צלצלו

או מלאו את הפרטים ונחזור אליכם