העשרת חיים בעדן נהריה: פעילויות ותכניות לגיל השלישי

עדן נהריה

מבוא

אנו בעדן נהריה מאמינים שחיי קשישים צריכים להיות חוויה תוססת ומספקת. המחויבות שלנו להעשרת החיים מבטיחה שלדיירים שלנו תהיה גישה לפעילויות שונות, אירועים ותוכניות המקדמים רווחה, מעורבות חברתית וצמיחה אישית. משיעורי כושר ועד טיולים תרבותיים, אנו שואפים ליצור קהילה תומכת ומכילה שבה קשישים יכולים לשגשג.

במאמר זה נבחן את הפעילויות והתכניות השונות הזמינות בעדן נהריה, ונדגיש כיצד הן תורמות לאיכות החיים הכוללת של התושבים הוותיקים שלנו.

תוכן העניינים

כושר ובריאות

שיעורי כושר גופני

מפגשי יוגה ומדיטציה

הליכה ופעילויות חוץ

אירועים חברתיים ותרבותיים

תערוכות אומנות וסדנאות

מופעי מוזיקה וקונצרטים

דוברים והרצאות אורחים

גירוי אינטלקטואלי

מועדוני ספרים וקבוצות קריאה

סדנאות וחוגים חינוכיים

משחקי מוח ולילות טריוויה

ביטוי יצירתי

חוגי אומנויות ואומנות

סדנאות כתיבה

מועדוני צילום וקולנוע

מעורבות קהילתית

אפשרויות התנדבות

תוכניות בין-דוריות

יוזמות הסברה מקומיות

בילוי בחוץ

גינון וגננות

טיולים וטיולים בטבע

פיקניקים וברביקיו

רווחה רוחנית ורגשית

תרגילי מדיטציה ומיינדפולנס

קבוצות תמיכה וייעוץ

שירותי דת וטקסים

טכנולוגיה וחדשנות

חוגים וסדנאות מחשבים

חוויות מציאות מדומה

רשתות חברתיות מקוונות

נסיעות וטיולים

טיולי יום לאטרקציות מקומיות

הרפתקאות נסיעות קבוצתיות

סיורים תרבותיים והיסטוריים

חוויות אוכל וקולינריה

שיעורי בישול והדגמות

אירועי אוכל גורמה

סדנאות זיווג אוכל ויין

כושר ובריאות

שיעורי כושר גופני

שמירה על פעילות היא חלק חיוני בשמירה על אורח חיים בריא. אנו בעדן נהריה מציעים מגוון שיעורי כושר גופני המיועדים במיוחד לקשישים. המדריכים המנוסים שלנו מובילים אימונים מרתקים ובעלי השפעה נמוכה המספקים רמות כושר ויכולות שונות. מתרגילי מתיחה עדינים ועד אימוני כוח, שיעורי הכושר שלנו שואפים לשפר את הניידות, הגמישות והרווחה הכללית. בין אם זה שיעור התעמלות קבוצתי או אימון אחד על אחד, התושבים יכולים למצוא פעילות שמתאימה להעדפותיהם ועוזרת להם להישאר בכושר.

מפגשי יוגה ומדיטציה

בנוסף לשיעורי כושר גופני, אנו מציעים מפגשי יוגה ומדיטציה לקידום רווחה נפשית ורגשית. יוגה מספקת גישה הוליסטית לפעילות גופנית, המשלבת תנועות עדינות, טכניקות נשימה ותרגולי מיינדפולנס. מדריכי היוגה המוסמכים שלנו מדריכים את התושבים בתנוחות ורצפים שונים, ועוזרים להם לשפר שיווי משקל, גמישות ורגיעה. מפגשי מדיטציה מציעים מרחב שליו ורפלקטיבי עבור הדיירים למצוא רוגע פנימי ולהפחית מתח. תרגולים אלו תורמים לבריאות כללית ותומכים בחיבור גוף-נפש בריא.

הליכה ופעילויות חוץ

נופים יפים מקיפים את עדן נהריה ואנו מעודדים את תושבינו לנצל את המרחבים החיצוניים. הליכה היא דרך פשוטה אך יעילה להישאר פעיל וליהנות מהאוויר הצח. הקהילה שלנו מספקת שבילי הליכה מטופחים ואזורי נוף שבהם התושבים יכולים לטייל או ללכת בזריזות. בנוסף, אנו מארגנים פעילויות חוצות כגון טיולי הליכה קבוצתיים, טיולים בטבע ומפגשי גינון כדי לטפח חיבור עם הטבע ולקדם פעילות גופנית בסביבה מהנה וחברתית.

אירועים חברתיים ותרבותיים

תערוכות אומנות וסדנאות

לאמנות יש את הכוח לעורר השראה, לרומם ולחבר אנשים. ב"עדן נהריה" אנו מארגנים תערוכות אמנות וסדנאות קבועות כדי לטפח את היצירתיות וההערכה של התושבים לצורות אמנות שונות. אמנים מקומיים מציגים את יצירותיהם, והתושבים יכולים לעסוק בפעילויות אמנות מעשית. מציור ורישום ועד כלי חרס ופיסול, אירועי האמנות שלנו מספקים מרחב לביטוי עצמי ולחקירה אמנותית.

מופעי מוזיקה וקונצרטים

מוזיקה מתעלה על מחסומי גיל ומביאה שמחה לחייהם של אנשים. הקהילה שלנו מארחת באופן קבוע הופעות מוזיקה וקונצרטים בהשתתפות מוזיקאים ומבצעים מוכשרים. התושבים יכולים ליהנות מז'אנרים מוזיקליים שונים, מקלאסי ועד ג'אז, פולק ועד עכשווי. אירועים אלו יוצרים אווירה תוססת ומטפחים תחושת אחדות בקרב תושבים החולקים אהבה למוזיקה. אנו גם מעודדים השתתפות של התושבים באמצעות שירה לצד, ערבי קריוקי וסדנאות להערכת מוזיקה.

דוברים והרצאות אורחים

גירוי אינטלקטואלי ולמידה לכל החיים הם היבטים חיוניים של העשרת החיים. עדן נהריה מזמינה דוברים אורחים ומומחים מתחומים שונים להעביר הרצאות ומצגות מרתקות בנושאים מגוונים. מבריאות ואיכות חיים להיסטוריה וספרות, התושבים יכולים להרחיב את הידע שלהם, להשתתף בדיונים מעוררי מחשבה ולהישאר פעילים אינטלקטואלית. אירועים אלו מספקים מידע רב ערך ויוצרים סביבה מגרה לצמיחה אישית ולמידה לכל החיים.

המלצות

  1. מגוון הפעילויות בעדן נהריה באמת העשיר את חיי. מחוגי אמנות ועד טיולים בחוץ, תמיד יש משהו מרגש לצפות לו". – רעות, תושבת עדן נהריה
  2. "אירועי התרבות ומופעי המוזיקה הכניסו הרבה שמחה והשראה לחיי. אני מרגיש מחובר לקהילה ורכשתי חברים לכל החיים". – דוד, עדן נהריה, תושב
  3. "הגירוי האינטלקטואלי מההשתתפות בהרצאות ובסדנאות שמר על דעתי חדה ומעורבת. אני מעריך את ההזדמנויות ללמידה לכל החיים שעדן נהריה מספקת". – סימה, תושבת עדן נהריה

עם מחויבות להעשרת חיים ומגוון רחב של פעילויות, תכניות ואירועים, עדן נהריה מציעה לקשישים איכות חיים יוצאת דופן. משיעורי כושר גופני ועד טיולים תרבותיים, התושבים יכולים לעסוק בפעילויות המקדמות רווחה, חיבור חברתי וצמיחה אישית. עם קהילה תוססת ומכילה, עדן נהריה מבטיחה שלקשישים תהיה הזדמנות לשגשג ולהפיק את המרב משנות הזהב שלהם.

למידע נוסף על הפעילויות והתכניות בעדן נהריה היכנסו לאתר https://bait-mugan.co.il.

מילות מפתח: העשרת חיים, עדן נהריה, פעילויות, תוכניות, קשישים

תגיות

מחפשים בית אבות או דיור מוגן ?

לא צריך להתלבט יותר, אנחנו הדרך הקצרה, המהירה והאמינה למצוא לכם את מה שאתם מחפשים.

נעשה זאת בחינם!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

מחפשים בית אבות או דיור מוגן ?

לא צריך להתלבט יותר, אנחנו הדרך הקצרה, המהירה והאמינה למצוא לכם את מה שאתם מחפשים.

נעשה זאת בחינם!

צלצלו

או מלאו את הפרטים ונחזור אליכם