חדש באתר

דיור מוגן עצמאים בקריות

דיור מוגן עצמאים בקריות

כדאי לקשישים שאינם זקוקים לעזרה לעבור לדיור מוגן עצמאים בקריות אם אינם זקוקים לעזרה, מעונינים במידע נוסף? צרו איתנו קשר, מעונינים במידע כללי כנסו לבית מוגן הדף הראשי של האתר ותוכלו להתרשם ממה שאנו עושים.

קשישים מעדיפים לגור בבתי אבות בקרית חיים, קרית אתא, קרית ים וקרית מוצקין

כאשר אנשים מגיעים לגיל מסוים, הם נוטים להרגיש פחות אנרגטיים ואולי ירצו לעבור לדיור מוגן לעצמאים בקרית ים. בתים אלו מספקים טיפול מותאם אישית ללא צורך במטפלים אישיים ומאפשרים לקשישים לחיות אורח חיים בריא. מלבד סיפוק החיים בסביבה המותאמת לצרכיהם, דיירי דיור מוגן בקרית חיים נהנים מהטבות כגון הרשאות קניות במכולת, בעלות על חיות מחמד ותחבורה. עם זאת, לא כל הישובים בסביבה מתאימים לאוכלוסייתם המזדקנת כמו קריית מוצקין.

דיור מוגן לעצמאים בישובים קרית חיים, קרית אתא, קרית ביאליק וקריית מוצקין ממוקמים במחוז הצפון של ישראל. במהלך העשורים האחרונים, אוכלוסייתם פחתה באופן משמעותי עקב הגירה. כתוצאה מכך, יש כיום בישובים יותר דרישה לדיירי בתי אבות לעצמאים ודיור מוגן מאשר לסוגים אחרים של מבקשי דיור. לפיכך, רק אחוז קטן מהפונים נדחה מדי שנה בשל חוסר מקום. תמריץ נוסף לבעלי דיור מוגן בקרית ביאליק לקבל מועמדים לבית אבות לעצמאים הוא שאנשים אלה עולים פחות כסף לממשלה. בהשוואה למגזרים ציבוריים אחרים, אוכלוסיות מזדקנות נמצאות במצב סביר מבחינה כלכלית.

בתי דיור מוגן יוקרתי בקרית חיים מציעים שירותים אישיים שאפשרויות דיור אחרות לא יכולות להתאים להם. לדוגמה, התושבים יכולים לבחור מתי הם רוצים את הארוחות שלהם; הם יכולים לבקש עזרה ברחצה והלבשה; ויש להם גישה ישירה לרופאים ואחיות 24/7 באמצעות ייעוץ טלפוני או אישי. בנוסף, רוב רשת דיור מוגן לעצמאים מספקים חניה חינם וחדרי התעמלות להנאת הדיירים שלהם, כמו גם אירועים חברתיים כגון ערבי קריוקי או בינגו. מכיוון שאנשים מבוגרים רבים מעדיפים לגור בבתי אבות לעצמאים על פני מרכזי דיור מוגן סיעודי או עם בני משפחה, הגיוני שהממשלה תסבסד חלק מהעלויות הכרוכות בהגשת בקשה לשם.

באשר לתהליך הגשת הבקשה, לרוב האנשים אין מושג כמה קל להגיש בקשה ברשת בתי אבות בקריות או רשת דיור מוגן בקריות. הדרישה היחידה היא הוכחה שאתה לפחות בן 60 – פחות מהסימן הזה ותתקבל ללא קשר לבריאותך או למצבך. המסמכים היחידים שאתה צריך הם תעודת הזהות שלך ותצלום עדכני – אף אחד מהתיעוד הפיננסי שלך או ההיסטוריה הרפואית שלך לא ייבדק. כל מה שאתה צריך כדי להוכיח את יכולתך לשלם עבור הוצאות הוא יתרת חשבון הבנק שלך. אם אתה לא עומד בדרישת המינימום אבל אתה מוכן להירשם לדיור מלא, זה גם בר ביצוע. עם זאת, תזדקק להנחיה מתקדמת מהרופא שלך מכיוון שצוות בית האבות אינו יכול לטפל בחולים בניגוד לייעוץ רפואי.

אנשים בגיל העמידה ומבוגרים מחפשים לעתים קרובות בתי אבות לעצמאים כאפשרות להתאמות מחיה בשל השירותים הרבים והמגוונים שלהם. תג מחיר לא זול בהשוואה לאפשרויות דיור מוגן זול. עם זאת, מי שכבר הגיש בקשה לדיור מוגן לעצמאים בקריות יודע בדיוק מה מקבלים עם איזה טיפול מותאם אישית ובאיזה במחיר שיכול להיות נמוך יותר בהשוואה לאפשרויות דיור מוגן לעצמאים במרכז למשל.

מעונינים במידע נוסף? נשמח לעזור ללא עלות, צרו איתנו קשר

למידע נוסף על דיור מוגן לעצמאים

תגיות

מחפשים בית אבות או דיור מוגן ?

לא צריך להתלבט יותר, אנחנו הדרך הקצרה, המהירה והאמינה למצוא לכם את מה שאתם מחפשים.

נעשה זאת בחינם!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

מחפשים בית אבות או דיור מוגן ?

לא צריך להתלבט יותר, אנחנו הדרך הקצרה, המהירה והאמינה למצוא לכם את מה שאתם מחפשים.

נעשה זאת בחינם!

צלצלו

או מלאו את הפרטים ונחזור אליכם