דיור מוגן יוקרתי

Gallery Image

מעונינים לדעת עוד על דיור מוגן המתאים לבעלי הכנסה גבוהה? נציגים של בית מוגן ישמחו לעזור, צרו איתנו קשר.

אנשים רבים חושבים שצריך להכניס אזרחים ותיקים לבתי אבות מיושנים כדי לחיות את ימיהם. במציאות, קשישים רבים מעדיפים לגור באופן עצמאי בבתי קבוצה קטנים הנקראים דיור מוגן יוקרתי. בתים אלה הרבה יותר נחמדים מבית אבות מסורתי ומאפשרים לרוב הקשישים להישאר פעילים לאורך כל היום. קשישים רבים בוחרים לגור בדיור מוגן לעצמאים למרות שישנם כמה חסרונות בהשוואה לשהייה בבית רגיל, אולם הם מבינים את היתרונות.

 מגורים בדיור מוגן יוקרתי יכולים להיות הרבה יותר נוחים עבור רוב הקשישים. רוב המתקנים הללו אווריריים, מוארים ובעלי חלונות המאפשרים שפע של אור טבעי לחדרים. בדרך כלל יש הרבה מקום לדיירים להסתובב מבלי לצופף אנשים אחרים לאזורי המגורים שלהם. רוב הדיור המוגן הוא גם שקט ואין בו פרסומות טלוויזיה רועשות שצומחות מחוץ לחלונות בלילה. זה מקל בהרבה על התושבים לישון טוב בלי הפרעות. בנוסף, רוב האזרחים הוותיקים הבוחרים להתגורר בדיור מוגן יוקרתי עובדים עם הקהילות שלהם במהלך היום כחלק מהפעילות החברתית שלהם.

 קהילות דיור מוגן רבות מציעות לאזרחים ותיקים ארוחות ביתיות ושירותים אחרים. זה מועיל במיוחד עבור אלה שאינם מסוגלים לבשל בעצמם או שאין להם זמן לסידורים במהלך ימי חול. זה גם שומר על קשישים אלה פעילים מכיוון שהם כבר לא צריכים להשקיע זמן בהכנת ארוחות בימי חול. בנוסף, אזרחים ותיקים רבים יכולים להיות זכאים לביטוח לאומי דרך קהילת הדיור המוגן שלהם אם הם עומדים בדרישות התושבות.

מי שבוחר לגור בדיור מוגן יוקרתי נהנה בדרך כלל מתוספת של סכום קטן עבור הוצאות אישיות כמו עלויות בריאות או הובלה בעת הצורך. חלק מהקהילות כוללות את הסיוע הכספי הזה כחלק מהתשלום החודשי בעוד שאחרות דורשות מתושבים מבוגרים לפנות ישירות למשרד הביטוח הלאומי באמצעות טפסים שניתנו על ידי חברי הנהלת האגודה הקהילתית שלהם. אנשים מבוגרים עשויים להעדיף לחיות בדיור מוגן ולא בבית אבות, שם הם יכולים גם לבצע פעילות גופנית יומיומית ולשמור על בריאות נפשית טובה לאורך תקופת שהייתם.

 קשישים רבים מעדיפים לחיות באופן עצמאי במקום להסתפק בבית אבות רגיל שבו יש פחות אמצעים להם הם רגילים. הם מעדיפים לחיות בסביבה יוקרתית. מתקנים אלה הרבה יותר נחמדים מבתים רגילים, והם מספקים לרוב הקשישים את כל הצרכים שהם צריכים ורגילים. יתר על כן, קשישים רבים עם תקציב מתאים בוחרים בדיור מוגן יוקרתי בגלל הנוחות והאמצעים המסופקים ברמה הרבה יותר גבוהה מאשר בדיור מוגן רגיל.

למידע נוסף על דיור מוגן לחצו כאן

תגיות

מחפשים בית אבות או בית מוגן סיעודי ?

לא צריך להתלבט יותר, אנחנו הדרך הקצרה, המהירה והאמינה למצוא לכם את מה שאתם מחפשים.

נעשה זאת בחינם!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

מחפשים בית אבות או דיור מוגן ?

לא צריך להתלבט יותר, אנחנו הדרך הקצרה, המהירה והאמינה למצוא לכם את מה שאתם מחפשים.

נעשה זאת בחינם!

צלצלו

או מלאו את הפרטים ונחזור אליכם