בית שלום

בית שלום הוא בית דיור מוגן איכותי הממוקם בלב תל אביב, המיועד לשרת את האוכלוסייה המבוגרת בקרב הציבור הדתי. בית שלום שוכן בבניין מודרני בן שבע קומות, בסמוך למרכזי העסקים והשירותים של רחוב דיזנגוף ולא רחוק מחוף הים וממרכזי התרבות והבילוי של העיר. הוא מציע לדיירים 70 יחידות דיור בודדות וזוגיות, אורח חיים דתי שבמרכזו בית כנסת פעיל ומספר רב של חוגים, הרצאות ואירועי חברה ותרבות. בנוסף, מעניק בית החולים שירותי בריאות הניתנים על ידי צוות אחיות ורופאים גריאטריים, פיזיותרפיסטים, מרפאים בעיסוק ותזונאים. ישנה מחלקה סיעודית עם 25 מיטות.

בית האבות "בית שלום" בתל אביב, השייך לעמותת רעות, הוא מוסד דיור מוגן איכותי המיועד לאוכלוסייה המבוגרת, בעיקר לציבור הדתי-לאומי. הבית ממוקם ברחוב שי"ר 2, בצפון הישן של תל אביב, בסמוך לרחובות דיזינגוף וארלוזורוב ובמרחק הליכה קצר מחוף הים.

שירותים ומתקנים:

  • טיפול רפואי והשגחה: הבית מספק השגחה רפואית 24 שעות ביממה על ידי צוות מקצועי הכולל רופאים, אחיות ומטפלים. ישנם שירותי פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק ושירותי סיעוד מתקדמים.
  • שירותי רווחה: צוות עובדים סוציאליים מעניק תמיכה וייעוץ לדיירים ולבני משפחותיהם.
  • פעילויות חברתיות ותרבותיות: מגוון רחב של פעילויות תרבותיות וחברתיות, כולל הרצאות, קונצרטים, חוגי יצירה, תחרויות, טיולים ושיעורי תורה.
  • סביבה ואווירה: הבית ממוקם בבניין מודרני עם שבע קומות, מוקף גינות מטופחות ופינות ישיבה נוחות.

צוות:

הצוות בבית שלום כולל מנכ"לית, רופאים, אחות ראשית, מנהלת תפעול, עובדת סוציאלית, צוות פרא-רפואי וצוות תחזוקה. הצוות מעניק יחס חם ואישי לדיירים, תוך שמירה על כבודם ופרטיותם.

תנאי קבלה ותשלום:

הקבלה לבית מותנית באישור רפואי ובאישור ועדת קבלה. התשלום נעשה באופן פרטי, לפי קריטריונים שנקבעו על ידי ההנהלה.

מיקום ונגישות:

הבית ממוקם במיקום מרכזי ונגיש, בצפון הישן של תל אביב, מה שמאפשר גישה נוחה לתחבורה ציבורית ולמגוון שירותים קהילתיים בעיר.

לפרטים נוספים ותיאום ביקור (בית מוגן – בתי אבות ודיור מוגן)​​

שי"ר 2, תל אביב

תגיות

מחפשים בית אבות או דיור מוגן ?

לא צריך להתלבט יותר, אנחנו הדרך הקצרה, המהירה והאמינה למצוא לכם את מה שאתם מחפשים.

נעשה זאת בחינם!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

מחפשים בית אבות או דיור מוגן ?

לא צריך להתלבט יותר, אנחנו הדרך הקצרה, המהירה והאמינה למצוא לכם את מה שאתם מחפשים.

נעשה זאת בחינם!

צלצלו

או מלאו את הפרטים ונחזור אליכם