בית בכפר מחירים

בית בכפר מחירים

ההבדלים השונים במחירים של דיור מוגן, בתי אבות לעצמאיים, בתי אבות סיעודיים, בית בכפר מחירים וכו, למידע נוסע צרו קשר או כנסו לדף הבית של בית מוגן

השוואת מחירים לדיור מוגן.

במסלול זה נדרש תשלום פיקדון חד-פעמי, המופקד בעת הכניסה למגורים. גובה הפיקדון הינו בהתאם לגודל הדירה אליה נכנס הדייר למגורים, ולתוספות הקיימות בה. מסכום הפיקדון מתבצעת מדי שנה שחיקה, למשך מספר שנים מוגבל. בנוסף, הדייר משלם דמי אחזקה חודשיים בעבור מגוון השירותים הרחב שאותו הוא מקבל, המשתנים מיחיד לזוג, ותלויים בגודל הדירה בה יתגורר.

לדוגמה, בבית אבות פרטי רוב הסיכויים שכל דייר ודיירת יוכלו לבחור בין חדר פרטי או זוגי – דבר שלא תמיד מתאפשר כשמדובר במוסד ממשלתי בעלויות נמוכות יותר. דוגמה נוספת ניתן לראות בבתי האבות מרשת עמל ומעבר, המשתמשים בטכנולוגיות מתקדמות לצורכי פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק ועוד.

השוואת מחירים לבתי אבות לעצמאיים.

להחלטה אם להעביר הורה מזדקן לבית אבות או להשאירו בבית שיקולים רבים הקשורים לרצונותיו של הקשיש, לתנאי מגוריו, לקרבה לילדים וכדומה. הבעיה היא שפעמים רבות, גם כשנחליט שהכי טוב יהיה למצוא בית אבות מתאים נשאר עם השיקול המכריע. הכסף. כמה עולה בית אבות במרכז?

באופן כללי ניתן לומר שאין הבדל גדול בין בתי אבות פרטיים וציבוריים. שני הסוגים מחויבים לספק את אותה רמת טיפול והשגחה, כפי שהיא נדרשת בחוק. למרות זאת, בתי האבות הפרטיים – מעצם טבעם – ממומנים בצורה כזו שהם מאפשרים גם טיפולים ואפשרויות נוספות מעבר למינימום הנדרש בחוק.

השוואת מחירים לבתי אבות לקשישים.

בתי אבות סיעודיים הם מוסדות עבור קשישות וקשישים שנדרשים להשגחה צמודה בשל מצבם הפיזי. את המצב הפיזי מגדירים באמצעות מבחן ה-ADL, שבודק את היכולת לבצע את הפעולות הבסיסיות השגרתיות, כמו אכילה ושתייה, התניידות, רחצה ושמירה על היגיינה, התלבשות והתפשטות, שכיבה וקימה, ושליטה על הסוגרים. אם הקושי הוא לפחות 50% באופן שמצריך עזרה ברוב שעות היממה, המטופל יוגדר כסיעודי.

למידע נוסף על בית אבות לחץ כאן

למידע נוסף על בית אבות לתשושי נפש לחץ כאן

למידע נוסף על בית אבות סיעודי לחץ כאן

תגיות

מחפשים בית אבות או דיור מוגן ?

לא צריך להתלבט יותר, אנחנו הדרך הקצרה, המהירה והאמינה למצוא לכם את מה שאתם מחפשים.

נעשה זאת בחינם!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

מחפשים בית אבות או דיור מוגן ?

לא צריך להתלבט יותר, אנחנו הדרך הקצרה, המהירה והאמינה למצוא לכם את מה שאתם מחפשים.

נעשה זאת בחינם!

צלצלו

או מלאו את הפרטים ונחזור אליכם