בית אבות 'עד 120': מוסד טיפול מיוחד המותאם לצרכי דיירים ותיקים

בית אבות 'עד 120'

מבוא

בית אבות מספק לדיירים מבוגרים סביבה בטוחה ונוחה, ומציע תוכניות טיפול מותאמות ומתאימות לצרכים הייחודיים שלהם. בית אבות כזה שבולט בישראל הוא "בית אבות 'עד 120'". מאמר זה בוחן את התכונות והשירותים הניתנים על ידי בית אבות טיפול מיוחד זה, ומדגיש את מחויבותו לענות על הצרכים של דיירים מבוגרים.

תוכן העניינים

1.    הקונספט מאחורי בית אבות 'עד 120'

2.    תוכניות טיפול מותאמות

3.    שירותים וסביבה תומכת

4.    טיפול מיוחד בחולי נפש

5.    שאלות נפוצות

6.    המלצות

הקונספט מאחורי בית אבות 'עד 120'

בית אבות 'עד 120' הוא בית אבות חלוצי הנותן מענה לצרכי דיירים ותיקים, הוא נוסד כדי לספק טיפול יוצא דופן וסביבה מטפחת לקשישים. בית אבות זה חורג מהמודל המסורתי של בית אבות, ומציע שירותים ותוכניות מיוחדים המקדמים רווחה כללית ואיכות חיים.

הצוות המסור בבית אבות 'עד 120' מבין את האתגרים הייחודיים של ההזדקנות ושואף להעניק טיפול חמלה המכבד את הכבוד והאינדיבידואליות של כל דייר. הבית אבות נועד ליצור קהילה תומכת שבה התושבים יכולים לשגשג פיזית, רגשית וחברתית.

תוכניות טיפול מותאמות

אחד ההיבטים המרכזיים שמייחדים בית אבות 'עד 120' הוא תוכניות הטיפול המותאמות שלו. תכניות אלו נותנות מענה לצרכים הספציפיים של דיירים מבוגרים, בהתחשב ברווחתם הפיזית, הנפשית והרגשית. הבית אבות מציע מגוון אפשרויות טיפול מותאמות אישית, כולל:

  • צוות של אנשי מקצוע מנוסים בתחום הבריאות יכול לספק טיפול ותמיכה רפואיים מסביב לשעון. זה כולל בדיקות בריאות קבועות, ניהול תרופות ותיאום עם ספקי שירותי בריאות מיוחדים.
  • דיור מוגן: הבית אבות מציע תוכניות טיפול מותאמות אישית לדיירים הזקוקים לסיוע בפעילויות היומיומיות. מטפלים מאומנים זמינים לספק תמיכה ברחצה, הלבשה, טיפוח וניידות.
  • יחידה ייעודית לטיפול בזיכרון זמינה עבור דיירים עם מחלת אלצהיימר או צורות אחרות של דמנציה. הבית אבות נועד לספק סביבה בטוחה ובטוחה, עם פעילויות ותוכניות מיוחדות המקדמים גירוי קוגניטיבי ורווחה רגשית.
  • בית אבות 'עד 120' מציע שירותי שיקום לדיירים המחלימים מניתוח, מחלה או פציעה. בבית אבות יש צוות מטפלים המעניקים ריפוי פיזי, בעיסוק וריפוי בדיבור על מנת לסייע לתושבים לחזור לעצמאותם ולשפר את איכות חייהם.

שירותים וסביבה תומכת

בית אבות 'עד 120' שם לו למטרה ליצור סביבה נוחה ותומכת לדייריו. הבית אבות מציע מגוון שירותים ושירותים כדי לשפר את רווחתם הכללית, כולל:

  • הבית אבות מספק חדרים פרטיים חצי פרטיים מאובזרים היטב כדי להבטיח נוחות ופרטיות של הדיירים. בכל חדר יש ריהוט ושירותים חיוניים ליצירת אווירה ביתית.
  • צוות שפים מיומן מכין ארוחות מזינות וטעימות העונות על הצרכים וההעדפות התזונתיות של הדיירים. הבית אבות מתגאה בכך שהוא מציע תפריט מגוון הכולל מגוון חומרי גלם טריים ועונתיים.
  • בית אבות 'עד 120' מקדם אורח חיים פעיל ומרתק עבור דייריו. הבית אבות מארגן פעילויות חברתיות ופנאי שונות, לרבות אומנויות ואומנות, תרפיה במוזיקה, שיעורי אימון גופני וטיולים לאטרקציות סמוכות.
  • הבית אבות מתהדר בגנים מטופחים ובמרחבים חיצוניים בהם יכולים התושבים ליהנות מאוויר צח וטבע. אזורים אלה מספקים מפלט שליו למנוחה וסוציאליזציה.

טיפול מיוחד בחולי נפש

בנוסף לתוכניות הטיפול המקיפות שלו, בית אבות 'עד 120' מתמחה במתן טיפול לדיירים עם מחלות נפש. הבית אבות מכיר בצרכים ובאתגרים הייחודיים העומדים בפני אנשים עם מצבים כמו סכיזופרניה, הפרעה דו קוטבית ודיכאון. הצוות המסור עובר הכשרה מיוחדת כדי להבטיח שהם יכולים לספק את התמיכה וההבנה הדרושים לתושבים עם בעיות נפשיות.

הבית אבות מציע סביבה מובנית וטיפולית המקדמת יציבות ורווחה. התושבים מקבלים תוכניות טיפול מותאמות אישית שעשויות לכלול ניהול תרופות, מפגשי טיפול והשתתפות בקבוצות תמיכה. המטרה היא לשפר את איכות חייהם ולעזור להם לנהל חיים מספקים ומשמעותיים.

שאלות נפוצות

1. כיצד ניתן לתאם ביקור בבית אבות 'עד 120'?

לתיאום ביקור בבית אבות של עד 120', ניתן ליצור קשר עם צוות הקבלה שלהם או צרו קשר איתנו בבית מוגן. נשמח לספק לך מידע נוסף ולקבוע ביקור נוח.

2. האם יש הגבלת גיל כניסה לבית אבות?

בית אבות 'עד 120' פונה בעיקר לקשישים. עם זאת, ניתן לבצע חריגים על בסיס כל מקרה לגופו, בהתאם לנסיבות האישיות ולצורכי הטיפול.

3. אילו סוגי אפשרויות תשלום עומדות לרשות התושבים?

הבית אבות מקבל אפשרויות תשלום שונות, לרבות שכר פרטי, ביטוח סיעודי ותוכניות סיוע ממשלתיות. צוות הקבלה יכול לספק מידע מפורט על אפשרויות התשלום ולעזור לך לנווט בהיבטים הפיננסיים של הקבלה.

4. האם התושבים יכולים להתאים אישית את חללי המגורים שלהם?

התושבים מוזמנים להתאים אישית את חללי המגורים שלהם עם ריהוט, קישוטים וחפצים אישיים. זה עוזר ליצור תחושה של היכרות ונוחות בסביבתם.

5. האם ניתנת הסעות לפגישות רפואיות וליציאות?

בית אבות 'עד 120' מציע שירותי הסעות לפגישות רפואיות וטיולים מאורגנים. התושבים יכולים ליהנות מהנוחות של הובלה אמינה ללא הטרחה בהסדרת ההובלה שלהם.

המלצות

עדות 1 – משה

"אני אסיר תודה על הטיפול והתמיכה יוצאי הדופן שאני מקבל בבית אבות 'עד 120'. הצוות אדיב, רחום ותמיד מוכן להושיט יד לעזרה. אני מרגיש בטוח ובבית בבית אבות הנפלא הזה".

עדות 2 – רוזה

"אמי שוהה בבית אבות 'עד 120' כבר למעלה משנה, ולא יכולתי להיות מרוצה יותר מרמת הטיפול שלה. הבית אבות נקי, הצוות קשוב והפעילויות המוצעות מעסיקות אותה. ופעיל. אני ממליץ בחום על בית האבות הזה".

עדות 3 – יוחאי

"התרשמתי מהטיפול המיוחד שניתן בבית אבות 'עד 120'. אבי חולה באלצהיימר, והיחידה לטיפול בזיכרון ברכה את המשפחה שלנו. הצוות בקיא ומבין, ועושים מעל ומעבר כדי להבטיח את זה של אבי. רווחה. אני אסיר תודה על תמיכתם".

לסיכום, בית אבות 'עד 120' הוא מוסד טיפול מיוחד הנותן מענה לצרכים הייחודיים של דיירים מבוגרים. עם תוכניות טיפול מותאמות, סביבה תומכת ושירותים מיוחדים עבור תשושי נפש, בית אבות זה מציע גישה מקיפה וחומלת לטיפול במבוגרים.

אם אתם מחפשים בית אבות המעניק טיפול יוצא דופן ומקדם רווחה כללית, בית אבות 'עד 120' יכול להיות הבחירה הנכונה.

למידע נוסף, אנא בקר https://bait-mugan.co.il.

תגיות

מחפשים בית אבות או דיור מוגן ?

לא צריך להתלבט יותר, אנחנו הדרך הקצרה, המהירה והאמינה למצוא לכם את מה שאתם מחפשים.

נעשה זאת בחינם!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

מחפשים בית אבות או דיור מוגן ?

לא צריך להתלבט יותר, אנחנו הדרך הקצרה, המהירה והאמינה למצוא לכם את מה שאתם מחפשים.

נעשה זאת בחינם!

צלצלו

או מלאו את הפרטים ונחזור אליכם