מחפשים מידע על בתי אבות? אנו נשמח לעזור לכם בחינם! צלצלו עכשיו 052-603-5043

בית אבות מחירים

בית אבות מחירים

כאשר אנשים מבוגרים שוקלים טיפול ארוך טווח, הם בדרך כלל חושבים על איזה בית אבות ומה המחירים. דיירים עשויים לשהות בבית אבות לתקופה ממושכת ויש להם אפשרויות מועטות או ללא אפשרויות לגבי הניהול והשירותים של המתקן. לכן, חשוב להבין כיצד בתי אבות ממומנים, מנוהלים ומתומחרים. למידע נוסף כנסו לעמוד הבית שלנו בית מוגן או צרו איתנו קשר.

חשוב לדעת את המרווח של מחירי בתי אבות: לדוגמה המחירים בבתי אבות סיעודיים נעים בין 13,000 ש"ח – 22,000 ש"ח לחודש.

עלות הטיפול בבית אבות סיעודי עשויה להיות גבוהה יותר מאשר בבית אבות רגיל, כי בית אבות סיעודי מספק יותר שירותים. לדוגמה, בבית אבות סיעודי לתשושי נפש יש בדרך כלל יותר אנשי צוות שיסייעו למטופל בפעילויות היומיומיות. בנוסף, בבית אבות סיעודי עשויים להיות אנשי צוות מיוחדים יותר לביצוע משימות ספציפיות, כגון מתן שירותי רחצה וטיפוח לדיירים, לכן חשוב לבצע בדיקה של מה בית האבות המבוקש ומה המחירים.

כל השירותים הניתנים לחולה סיעודי מפורטים בתכנית הטיפול שלו. כל בית אבות קובע את הכללים וההנחיות שלו לגבי סוגי הטיפול שהוא יכול להעניק לדייריו. לדוגמה, בתי אבות לעצמאים מאפשרים לאחיות שלהם לתת תרופות למטופליהם אך לא לבשל את ארוחותיהם. בית אבות אחרים אוסרים על האחיות שלהם לבשל כי זה משתמש ביותר מדי ציוד מטבח ויוצר יותר מדי בלגן. חשוב גם לציין שלא כל בית אבות או דיור מוגן מגבילים את אנשי הצוות שלהם במתן טיפול. לדוגמה, בתי אבות מסוימים מאפשרים לאחיות שלהם לשאת את ארוחות הדיירים שלהם בחזרה לחדריהם אם זה מפחית את עומס העבודה שלהם.

התמחור לשהייה בבית אבות זמין לכל סוגי הדיירים. עם זאת, אנשים בדרך כלל משלמים יותר עבור שהייה בבית אבות כשהם צעירים יותר. בנוסף, שהייה בבית אבות בדרך כלל עולה יותר כאשר מזג האוויר חם במיוחד או קר במיוחד מכיוון שאנשים שאינם בריאים דורשים יותר חימום או קירור.

השהות בבית אבות סיעודי בדרך כלל יקרה יותר מאשר בבית אבות לעצמאים מכיוון שהיא מספקת יותר שירותים ודורשת תשלום בהתאם לתכנית הטיפול של המוסד. למרות שאפשרויות התמחור משתנות בהתאם למצב, כל החולים הסיעודיים משלמים את אותו המחיר – הם פשוט יודעים מה הם מקבלים כשהם בוחרים באפשרות זו. המחיר ליום עשוי להיות גבוה יותר עבור שהיות קצרות אך זול יותר עבור שהיות ארוכות- תלוי במצב.

למידע נוסף על בית אבות לחץ כאן

למידע נוסף על בית אבות לתשושי נפש לחץ כאן

למידע נוסף על בית אבות סיעודי לחץ כאן

תגיות

מחפשים בית אבות או בית מוגן סיעודי ?

לא צריך להתלבט יותר, אנחנו הדרך הקצרה, המהירה והאמינה למצוא לכם את מה שאתם מחפשים.

נעשה זאת בחינם!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

מחפשים בית אבות או דיור מוגן ?

לא צריך להתלבט יותר, אנחנו הדרך הקצרה, המהירה והאמינה למצוא לכם את מה שאתם מחפשים.

נעשה זאת בחינם!

צלצלו

או מלאו את הפרטים ונחזור אליכם