מחפשים מידע על בתי אבות? אנו נשמח לעזור לכם בחינם! צלצלו עכשיו 052-603-5043

בית אבות ארבל פתח תקווה: מתן מגורים נוחים לגיל השלישי

בית אבות ארבל פתח תקווה

בית אבות ארבל פתח תקווה היא קהילת מגורים לגיל השלישי נודעת המחויבת להעניק לקשישים סביבת מגורים נוחה ובטוחה. תוך התמקדות חזקה בקידום רווחתם ועצמאותם של תושביה, בית אבות ארבל פתח תקווה מציע מגוון שירותים ושירותים המיועדים לשיפור איכות החיים של בני הגיל השלישי.

על בית אבות ארבל פתח תקווה

בית אבות ארבל פתח תקוה הוא קהילת חיים בכירים בלב פתח תקווה, ישראל. הקהילה מציעה מגוון אפשרויות מגורים, לרבות דירות מגורים עצמאיות, דיור מוגן ויחידות לטיפול בזיכרון. עם הסביבה הנופית והמתקנים החדישים ביותר, בית אבות ארבל פתח תקווה מספק אווירה חמה ומסבירת פנים לקשישים ליהנות משנות הזהב שלהם.

שירותים ומתקנים

בבית אבות ארבל פתח תקווה יכולים התושבים לגשת לשירותים ושירותים שונים הנותנים מענה לצרכיהם והעדפותיהם הייחודיים. אלו כוללים:

 1. : הקהילה מציעה דירות מרווחות ומאובזרות שנועדו להעניק לקשישים סביבת מגורים נוחה וביתית. לכל דירה מתקנים ומאפיינים מודרניים כדי להבטיח את הנוחות והנוחות המרבית.
 • : בבית אבות ארבל פתח תקווה צוות של אנשי מקצוע מסור זמין 24/7 למתן טיפול וסיוע אישי לדיירים. מניהול תרופות ועד לבדיקות בריאות רגילות, צוות הבריאות מבטיח שהתושבים יקבלו את התמיכה הדרושה להם כדי לשמור על רווחתם.
 • : הקהילה מארגנת פעילויות חברתיות ופנאי שונות כדי לשמור על מעורבות התושבים. פעילויות אלו כוללות טיולים קבוצתיים, שיעורי כושר, הפעלות אומנות ועוד. התושבים יכולים להתרועע עם בני גילם ולהשתתף בפעילויות הנותנות מענה לתחומי העניין שלהם.
 • : בית אבות ארבל פתח תקווה מציע ארוחות מזינות וטעימות שמכינים שפים מקצועיים. התושבים יכולים ליהנות ממגוון אפשרויות לסעודה ולהתחשב בהעדפות התזונתיות שלהם. הקהילה גם מקפידה לתת מענה לתושבים עם הגבלות או העדפות תזונתיות ספציפיות.
 • : הקהילה מספקת שירותי ניקיון ותחזוקה כדי להבטיח שהתושבים ייהנו מסביבת מגורים נקייה ומטופחת. מניקיון שוטף ועד לתחזוקת השטחים המשותפים, בית אבות ארבל פתח תקווה דואג למשימות היום יום, ומאפשר לתושבים להתמקד בהנאה מהפנסיה.

6.   שירותי תחבורה: לתושבים הזקוקים לסיוע בהסעות, בית אבות ארבל פתח תקווה מספק שירותי הסעות שיסייעו להם להתנייד. התושבים יכולים להסתמך על שירותי ההסעות של הקהילה לצרכי הניידות שלהם, בין אם לצורך פגישות רפואיות או טיולים חברתיים.

מחויבות לטיפול בגיל המבוגר

בית אבות ארבל פתח תקווה מוקדש למתן טיפול רחמן ומותאם אישית לדייריו. הקהילה מבינה שלכל תושב צרכים והעדפות ייחודיים ושואפת ליצור סביבה תומכת ומטפחת המקדמת את רווחתו.

צוות בית אבות ארבל פתח תקווה הינו בעל הכשרה וניסיון רב בטיפול במבוגרים, המבטיח שהדיירים יקבלו את האיכות הגבוהה ביותר של טיפול ותשומת לב. הם מחויבים לטפח קהילה ושייכות שבה התושבים מרגישים בטוחים, מוערכים ומכובדים.

המלצות

הנה מה שיש לחלק מתושבינו ובני משפחותיהם לומר על החוויה שלהם בבית אבות ארבל פתח תקווה:

 1. רוני: "המעבר לבית אבות ארבל פתח תקווה היה ההחלטה הכי טובה שעשיתי לפנסיה. הצוות חביב וקשוב, ואני מרגיש שאני חלק ממשפחה גדולה כאן".
 2. יפה: "אמא שלי מתגוררת בבית אבות ארבל פ"ת כבר שנה, ולא יכולתי להיות מרוצה יותר מהטיפול שהיא מקבלת. הקהילה היפה והצוות עושים מעל ומעבר כדי להבטיח את הנוחות והרווחה שלה. "
 3. דוד: "התלבטתי בהתחלה לגבי מעבר לקהילה ותיקה, אבל בית אבות ארבל פתח תקווה עלה על הציפיות שלי. השירותים פנטסטיים, והכרתי פה כמה חברים נפלאים. זה באמת מרגיש כמו בבית".

שאלות נפוצות

 1. : אילו מקומות לינה יש בבית אבות ארבל פתח תקווה?

ת: בית אבות ארבל פתח תקווה מציע דירות מגורים עצמאיים, דיור מוגן ויחידות לטיפול בזיכרון.

 • : האם מותר להכניס חיות מחמד בבית אבות ארבל פתח תקווה?

ת: כן, חיות מחמד מתקבלות בברכה בבית אבות ארבל פתח תקווה. אנו מבינים את חשיבות הקשר בין קשישים לבני לוויתם הפרוותיים.

 • : האם ניתן הסעה לפגישות רפואיות?

ת: בית אבות ארבל פתח תקווה מציע שירותי הסעות לפגישות רפואיות וטיולים נוספים.

 • : האם יש פעילויות חברתיות שהתושבים יכולים להשתתף בהן?

ת: בהחלט! בית אבות ארבל פתח תקווה מארגן פעילויות חברתיות ופנאי שונות כדי לשמור על מעורבות וחיבור של התושבים.

 • : כיצד ניתן לקבוע סיור בבית אבות ארבל פתח תקווה?

ת: לקביעת סיור או מידע נוסף על בית אבות ארבל פתח תקווה, אנא בקר באתר האינטרנט שלנו בכתובת https://bait-mugan.co.il או צור קשר עם הצוות הידידותי שלנו.

בית אבות ארבל פתח תקווה הוא הבחירה האידיאלית עבור קשישים המחפשים סביבת מגורים נוחה ובטוחה. עם מחויבותה לטיפול מותאם אישית ומגוון שירותים, התושבים יכולים ליהנות משנות הפרישה שלהם בקהילה חמה ותומכת. צרו קשר עוד היום למידע נוסף על בית אבות ארבל פתח תקווה ותיאום סיור.

תגיות

מחפשים בית אבות או בית מוגן סיעודי ?

לא צריך להתלבט יותר, אנחנו הדרך הקצרה, המהירה והאמינה למצוא לכם את מה שאתם מחפשים.

נעשה זאת בחינם!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

מחפשים בית אבות או דיור מוגן ?

לא צריך להתלבט יותר, אנחנו הדרך הקצרה, המהירה והאמינה למצוא לכם את מה שאתם מחפשים.

נעשה זאת בחינם!

צלצלו

או מלאו את הפרטים ונחזור אליכם